Genel Kurul Seçimi yapıldı

DİTİB hildesheim Selimiye Merkez Camii 03 Kasım 2019 pazar günü Genel Kurul toplası seçim sonucu yeni yönetim kurulunu belirledi. Öğle namazından sonra din görevlisi Abdülkerim Doğan hocanın açılış kur’an-ı Kerim okunması ile başlayan genel kurul seçimi önceki dönem dernek başkanı Süleyman Sönmez’in selamlama ve açılış konuşmasının ardından divan heyetine eyalet birliği başkanı Dr. İhsan Ünlü ve eyalet Birliği Başkan Vekili Nurettin Polat, Selimiye Merkez Camisi üyelerinin hepsinin onayı ile divana getirildiler. Başkan Süleyman Sönmez 3 yıllık faaliyetlerini açıkladı. Camii bahçesinin taban, zemin ve çatı dahil olmak üzere kaliteli malzemelerle yaptırıldığını ve 5 adet garaj kapısının elektrikli açılıp kapanacak şekilde yeniden yaptırıldığını söylediler. Daha sonra muhasebe sorumlusu Ayhan Bozkurt 3 yıllık gelir gider ve üyeler hakkında bilgi verdi. Sonra denetleme kurulu adına Fatih Gündüz denetleme raporunu okuyarak herhangi bir usulsüzlüğe rastlanmadığını açıklayarak yönetim kuruluna teşekkür etti.
Eyalet birliği başkanı Dr. İhsan Ünlü derneklerin muhasebe gibi bazı önemli çalışmaları hakkına bilgi vermesinin ardından oylamaya geçildi. Oylama sonucunda salonda bulunan 83 üyeden hepsinin oyları ile aşağıdaki isimler DİTİB hildesheim Selimiye Merkez Camii Yönetim kuruluna seçildiler.
Yeni yönetim kurulu listesi şu şekildedir.
Başkan: Osman Demirtaş
Başkan yardımcısı: Fatih Gündüz
Başkan yardımcısı: Melanie Gündüz
Sekreter: İhsan Tatar
Muhasebeci: Hakan Karaduman
Yönetim Kurulu Üyesi: Emin Kömür

Eyalet birliği başkanı Dr. İhsan Ünlü beyin seçilen yeni yönetim kurulunu tebrik etmesinin ardından yeni yönetim kurulu adına başkan Osman Demirtaş teşekkür konuşması yaptı.
Çok Değerli Sayın Eyalet birligimizin Başkanı doktor İhsan Ünlü beyefendiler,
Değerli din görevlisi hocam,
Değerli yönetim kurulu arkadaşlarım, Kıymetli bay ve bayan Üyelerimiz ve Cemaatimiz. Hepinize
Oybirliği ile vermiş olduğunuz destek ve göstermiş olduğunuz güven için şahsım ve yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum. Yönetim kurulumuz ile birlikte, cemaatimizin de destekleriyle hayırlı hizmetler yapacağımıza kalpten inanıyorum.
Allah için yapılan hizmetlerde gayret göstermek hepimizin öncelikli hedefi olmalıdır. Camiimiz’de cemaatimize yönelik elimizden geldiğince yeni projeler üretmek istiyoruz.
Camimizin hizmete açıldığı tarih 1992 yılından bu zamana kadar(27 yıl içinde) emeği geçen herkesten ve dernek yönetiminde bulunan tüm gönüldaşlarımızın hepsinden Allah razı olsun.
Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızın hayırlara vesile olmasını bizleri yaradan yüce mevlamızdan niyaz eder, en içten saygı, sevgi ve hürmetlerimizi sunarız.

Whatsapp
Selimiye Merkez Camii
Selimiye Merkez Camii
Selamünaleyküm 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?